Szkolenia, szkolenia …

Szkolenia, szkolenia …

Obecnie w Akademii Szachowej Płock prowadzone są następujące szkolenia:

1. Grupa A – szkolenie przygotowujące do zdobycia III i II kategorii szachowej. Grupę liczącą 10 osób trenuje wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w szachach – arcymistrz Mirosław Grabarczyk. Szkolenie jest realizowane w sali szkoleniowej Akademii, w/g programu  W.E.Goleniszczewa w cyklu szkoleniowym trwającym 1,5 roku.

Nabór do kolejnej grupy prowadzimy od stycznia, a jej praktyczny start  planujemy we wrześniu 2017 roku. Zapraszamy!

2. Grupa B – szkolenie podstawowe mające na celu naukę gry w szachy ( I rok ), a następnie podwyższanie umiejętności gry i przygogotowanie do zdobycia V i IV kategorii szachowej  ( II i III rok ). Grupę liczącą 11 osób ( uczniowie szkół podstawowych ) szkoli, w/g programu A. Modzelana, pedagog i instruktor szachowy – Grzegorz Potkański. Dzieci spotykają się na szkoleniu w każdy wtorek, w sali szkoleniowej Akademii. A pełen cykl szkoleniowy trwa 3 lata, z wyłączeniem wakacji, ferii zimowych i dni ustawowo wolnych od pracy i nauki.

Nabór do kolejnej grupy szkolenia podstawowego prowadzimy cały rok, a jej start planujemy po wakacjach, czyli od września 2017 roku. Serdecznie zapraszamy!