SZKOLENIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Zapraszamy do szkółki szachowej

Akademia Szachowa Płock uruchamia nabór na zajęcia szachowe w roku szkolnym 2019/2020. Na szkolenie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, osoby początkujące, jak też i te znające zasady i posiadające kategorie szachowe.

Szkolenie będzie prowadzone na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Na poziomie podstawowym w pierwszym roku szkolenia praca będzie koncentrowała się głównie na rozwoju osobowo-umysłowym dziecka, poznaniu podstawowych zasad i nauce rozgrywania partii szachowej okraszonej zabawą. Tematyka i program zajęć na poziomie zaawansowanym dopasowane będą do poziomu uczestników szkolenia.

Liczba grup szkoleniowych uzależniona będzie od liczby chętnych. Grupy liczyć będą od 5 do 10 osób. Czas zajęć dostosowany będzie do wieku i możliwości dziecka. Szkolenie poprowadzą instruktorzy Akademii Szachowej Płock: Grzegorz POTKAŃSKI oraz Paweł FLAK.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w wymiarze 1,5 godz. zgodnie z harmonogramem:

  • szkolenie na poziomie podstawowym: wtorki w godz. 16:30-18:00 (rozpoczęcie cyklu: 10 września 2019 r.) – instruktor Grzegorz POTKAŃSKI,
  • szkolenie na poziomie zaawansowanym: środy w godz. 17:30-19:00 (rozpoczęcie cyklu: 2 października 2019 r.) – instruktor Paweł FLAK.

Sala szkoleniowa znajduje się w Zespole Szkół Technicznych w Płocku przy ul. Kilińskiego 4 (I piętro sala 203).

W przypadku zainteresowania ofertą szkoleniową Akademii prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy!