AS Płock walczy o I Ligę – bieżące wyniki

Wyniki rywalizacji na bieżąco można śledzić na portalu internetowym:

http://chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_5005/

10.09.2017 r. – dziewiąty dzień walki o I Ligę

W ostatnim spotkaniu wywalczyliśmy remis z Drużyną Sandecji Nowy Sącz. Ostateczny bilans naszej Drużyny to osiem wygranych i jeden remis. Wygraliśmy II Ligę i awansowaliśmy do I Ligi. Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicowali i trzymali kciuki za zwycięstwo. Dziękujemy naszym sponsorom, a szczególnie firmie SoftHard.

09.09.2017 r. – ósmy dzień walki o I Ligę

Wczoraj wywalczyliśmy awans do I Ligi, a dziś po zwycięstwie  3,5 : 2,5 z Drużyną MKSz Gryf Dębica, zapewniliśmy sobie już na kolejkę przed końcem turnieju pierwsze miejsce w Lidze!  Poniżej zdjęcia z dzisiejszego meczu i z pięknych krajobrazów Szklarskiej Poręby.

08.09.2017 r. – siódmy dzień walki o I Ligę

Po zwycięstwie 4 : 2 nad rozstawioną z nr 2 Drużyną SSz Gminy Pawłowice zapewniliśmy sobie, na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, awans do I Ligi! Mecz był bardzo interesujący i wyrównany, a nasi rywali pomimo porażki zachowali realne szanse na awans z miejsca 2 lub 3.

07.09.2017 r. – szósty dzień walki o I Ligę 

19:00 – udało się wygrać 3,5 : 2,5 , po bardzo zaciętej walce. Dzięki temu utrzymaliśmy pozycję lidera.

10:00 – dzień jak zwykle rozpoczęliśmy od spotkania i ustalenia strategii na najbliższy mecz. Tym razem naszym rywalem jest Krakowski Klub Szachistów 1893 – aktualny wicelider. Później indywidualne przygotowanie do meczu, a niektórzy pokusili się na krótką wyprawę na Wysoki Kamień (1058 mnpm).

06.09.2017 r. – piąty dzień walki o I Ligę

19:00 – Piąty i kolejne zwycięstwo – tym razem 4:2! 10:00 – Kolejny dzień rozpoczynamy przygotowaniem strategii pod kątem kolejnego rywala, którym jest LKS PARNAS Stara Wieś. Następnie część Drużyny wyrusza na godzinny spacer, by zaczerpnąć dobrej energii z  Wodospadu Szklarka.

05.09.2017 r. – czwarty dzień walki o I Ligę

19:00 – Piękne zwycięstwo 4,5 : 1,5  i dzięki temu jesteśmy liderem po czterech kolejkach!!!

9:00 – 12:00 Dziś gramy z aktualnym liderem rozgrywek – Drużyną MKSz Rybnik, dlatego część naszych zawodników postanowiła zaczerpnąć nowe siły nad pięknym wodospadem Kamieńczyk.

04.09.2017 r. – trzeci dzień walki o I Ligę

W trzecim dniu Mistrzostw wygraliśmy, po zaciętej walce, z Drużyną Skoczek Czerwionka 3,5 : 2,5

A poniżej nasi zawodnicy – jak widać bardzo skoncentrowani na grze.

03.09.2017 r. – drugi dzień walki o I Ligę

Drugi dzień Mistrzostw i drugie zwycięstwo – tym razem z Drużyną Wieży Pęgów 4 : 2 !!!

I jeszcze zdjęcie naszej Drużyny z tego spotkania.

02.09.2017 r. – pierwszy dzień walki o I Ligę

Znakomity początek Mistrzostw – AS Płock wygrywa z Hetmanem Bydgoszcz 5 : 1! Poniżej zdjęcie całej Drużyny kilka minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Trzymajmy kciuki za płockich szachistów

Drużyna AS Płock:

I. Skład podstawowy;

1. Kislinsky Alexey (GM) Czechy, 2. Grabarczyk Mirosław (GM) Polska/Płock, 3. Aliavdin Nikolai    (IM) Białoruś, 4. Flak Paweł (k) Polska/Płock, 5. Jędryczka Krystian (m) Polska/Płock, 6. Leszner  Liliana (WIM) Polska/Łódź

II. Skład rezerwowy;

7. Gawroński Mirosław (k) Polska/Kutno, 8. Łaszewska Katarzyna (II+) Polska/Kutno

III. Kapitanem Drużyny jest Mirosław Milewski.

Trzymajcie kciuki!